10° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Başakşehir Ülkü Ocaklarına Taze Kan

MHP Başakşehir İlçe Yönetiminde bulunan Oğuzhan Çayır, Başakşehir Ülkü Ocakları Başkanı oldu. Bir süredir Başakşehir Ülkü Ocakları Başkan Yardımcılığını yürüten Oğuzhan Çayır, Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Kazım Erdi Aktunç’un isteği üzerine Başakşehir Ülkü Ocakları Başkanlığına yükselirken kendisini ilk tebrik eden isim ise MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu oldu. Oğuzhan Çayır; “Önceliğimiz Eğitim Olacak” […]
Genel - 28 Aralık 2017 14:15 A A

MHP Başakşehir İlçe Yönetiminde bulunan Oğuzhan Çayır, Başakşehir Ülkü Ocakları Başkanı oldu.

Bir süredir Başakşehir Ülkü Ocakları Başkan Yardımcılığını yürüten Oğuzhan Çayır, Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Kazım Erdi Aktunç’un isteği üzerine Başakşehir Ülkü Ocakları Başkanlığına yükselirken kendisini ilk tebrik eden isim ise MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu oldu.

Oğuzhan Çayır; “Önceliğimiz Eğitim Olacak”

Başkanlık süreci ile ilgili GAZETE SANCAK ile iletişime geçen ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bilal Can Karabulutoğlu ile bir telefon görüşmesi gerçekleştiren Oğuzhan Çayır, Başakşehir Ülkü Ocaklarında yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başakşehir Ülkü Ocakları olarak önceliklerinin eğitim ve kültür konusunda olacaklarının altını çizen Çayır, yeni dönemde aktif bir yapı olarak sahada olacaklarının altını çizdi.

Genel - 14:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.