29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

Başakşehir Ramazan Yılmaz’a sahip çıktı.

  Başakşehir ilçe protokolü; aralarında belediye başkan yardımcıları, Başakşehir STK Platformuna üye dernekler ve Eğitim Bir Sen 1 Nolu şube ile Başakşehir ilçe başkanlığının desteğiyle Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünde basın açıklaması düzenlendi. Tepkiler üzerine haber yayından kaldırıldı Bunun üzerine Akit gazetesinin web sitesi üzerinden haber yayından kaldırılırken aynı zamanda hukuki sürecinde devam ettiği […]
EĞİTİM - 3 Mart 2018 12:08 A A

 

Başakşehir ilçe protokolü; aralarında belediye başkan yardımcıları, Başakşehir STK Platformuna üye dernekler ve Eğitim Bir Sen 1 Nolu şube ile Başakşehir ilçe başkanlığının desteğiyle Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünde basın açıklaması düzenlendi.

Tepkiler üzerine haber yayından kaldırıldı

Bunun üzerine Akit gazetesinin web sitesi üzerinden haber yayından kaldırılırken aynı zamanda hukuki sürecinde devam ettiği bilgisini aldık.

Başakşehir özür bekliyor

Konu ile ilgili görüştüğümüz Başakşehir ilçe protokolünün önde gelen isimleri bu olumsuz ve yanlış habere karşı sadece web sitesinden haberi kaldırmanın yanı sıra samimi ve içten bir özür beklediklerini dile getirdiler.

EĞİTİM - 12:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.