10° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Başakşehir Protokolü Düğünde Buluştu

Başakşehir İlçe Protokolü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın Özel Kalem Müdür Yardımcısı Kemalettin Bulut’un düğününde bir araya geldi. Başakşehir İlçe Protokolü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın Özel Kalem Müdür Yardımcısı ve 1453 Başakşehir Tekvando Kulübü Başkanı Kemalettin Bulut’un düğününde bir araya geldi. Nikahı Mevlüt Uysal Kıydı Mesayi arkadaşının bu mutlu gününde kendisini yalnız […]
Genel - 28 Aralık 2017 11:44 A A

Başakşehir İlçe Protokolü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın Özel Kalem Müdür Yardımcısı Kemalettin Bulut’un düğününde bir araya geldi.

Başakşehir İlçe Protokolü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın Özel Kalem Müdür Yardımcısı ve 1453 Başakşehir Tekvando Kulübü Başkanı Kemalettin Bulut’un düğününde bir araya geldi.

Nikahı Mevlüt Uysal Kıydı

Mesayi arkadaşının bu mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, nikahı kıyarken esprili konuşmalarıyla çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın Özel Kalem Müdür Yardımcısı Kemalettin Bulut’un düğününde ise nikah şahitlerinden arasında Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ve AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel oldu.

Başakşehir Belediyesi Sular Vadisi Sosyal Tesislerinde gerçekleşen düğün törenine siyaset ve Başakşehir ilçe protokolünden önemli isimler yer aldı.

 

Bizde Başakşehir’in yerel gazetesi Gazete Sancak ekibi olarak çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.a

Genel - 11:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.