10° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Başakşehir Kızılay’dan kimsesizlere yardım eli

Türk Kızılayı Başakşehir Şubesi, kış aylarında gıda ve giyim yardımı yapmaya devam ediyor. Kızılay’ın sıcak elini kimsesiz insanlara uzatan kurum, ilçede tek başına yaşayan yaşlı ve kimsesiz vatandaşların da imdadına yetişiyor. Kızılay Kadın Kolları, insanların gözardı ettiği yardıma muhtaç insanlara giyecek ve yiyecek yardımıyla bir nebze olsun hayatlarına sıcaklık kattı. Kızılay ayrıca Başakşehir’deki tüm okullara […]
YEREL HABER - 28 Aralık 2017 20:57 A A

Türk Kızılayı Başakşehir Şubesi, kış aylarında gıda ve giyim yardımı yapmaya devam ediyor.

Kızılay’ın sıcak elini kimsesiz insanlara uzatan kurum, ilçede tek başına yaşayan yaşlı ve kimsesiz vatandaşların da imdadına yetişiyor. Kızılay Kadın Kolları, insanların gözardı ettiği yardıma muhtaç insanlara giyecek ve yiyecek yardımıyla bir nebze olsun hayatlarına sıcaklık kattı. Kızılay ayrıca Başakşehir’deki tüm okullara giderek Kızılay’ın yararlarını öğrencilere anlatıyor. Hayırsever vatandaşlarla yardıma muhtaç insanlar arasında bir köprü olan Kızılay, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da mazlumlara yardım eli uzatıyor.

Bu arada Başakşehir Türk Kızılayı Şube Başkanı Eyüp Çelebioğlu, bir yeni yıl mesajı yayınladı. İşte Başkan’ın dilekleri: Türk Kızılay’ı 198 yıldır dil, din, ırk ayrımı gözetmeksizin ulusal ve uluslararası alanda ihtiyaç sahibi insanlara merhamet elini uzatmaktadır.2018 yılında terörün olmadığı, bütün insanlığın, barış, huzur,sağlık ve esenlik dolu bir yıl olmasını dilerim. Ayrıca bütün şehit ailelerine, Allah’tan sabırlar, gazilerimize acil şifalar diliyorum.

Yeni yılda bağışlarınızla hayırlarda buluşmak umuduyla.

 

 

 

 

 

YEREL HABER - 20:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.