29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

Başakşehir Kızılay’dan Çifte Etkinlik

  Kızılay Başakşehir İlçe Başkanlığı; Dünya deprem haftası etkinliğini ve 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü yaptığı 2 ayrı etkinlik ile andı. 1-7 Mart Dünya Deprem Haftası nedeniyle Başakşehir Kızılay Şubesi Başkanlığı tarafından Topkapı okullarında gerçekleşen etkinlikte öğrencileri olası bir deprem anında yapılması gerekenler hakkında bilgiler veren Kızılay Başakşehir Şube Başkanı Eyüp Çelebioğlu, yaptığı etkinliğin amaçlarının […]
Genel - 8 Mart 2018 17:58 A A

 

Kızılay Başakşehir İlçe Başkanlığı; Dünya deprem haftası etkinliğini ve 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü yaptığı 2 ayrı etkinlik ile andı.

1-7 Mart Dünya Deprem Haftası nedeniyle Başakşehir Kızılay Şubesi Başkanlığı tarafından Topkapı okullarında gerçekleşen etkinlikte öğrencileri olası bir deprem anında yapılması gerekenler hakkında bilgiler veren Kızılay Başakşehir Şube Başkanı Eyüp Çelebioğlu, yaptığı etkinliğin amaçlarının deprem riski bulunan bir ülkede olası bir felakette öğrencilere eğitim verdikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Bilinçli bir nesil yetiştirmek adına Kızılay Başakşehir Şube Başkanlığı olarak her türlü fedakarlığa hazır olduklarını ifade eden Çelebioğlu, aynı zamanda öğrenciler ile eğlenceli dakikalar geçirdiklerini de sözlerine ekledi.

Dünya Kadınlar gününü de unutmadılar.

Deprem haftası sebebiyle verilen seminerlerin yanı sıra 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü de unutmayan Kızılay Başakşehir Şubesi Başakşehir Devlet Hastanesinde yatmakta olan kadın hastalara çiçek takdim ederek moral verdiler.

Gazetemize yaptığı açıklamada; “Sadece 8 Mart’ta değil yılın 365 günü kadının dünyada değeri olmalı. Bizde bu anlamlı günde Başakşehir Devlet Hastanesinde yatmakta olan kadın hastalarımıza çiçek hediye ederek dünya kadınlar günlerini kutladık. Kızılay Başakşehir Şubesi adına hastalarımızın sağlık durumları hakkında bilgi alıp elimizden geldiğince moral kaynağı olmaya çalıştık. Bir nebze olsun yüzlerinde tebessüme neden olabildiysek ne mutlu bizlere” şeklinde konuştu.

Genel - 17:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.