29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Şehit ve Gazi Yakınlarını Unutmadı

Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü gerçekleştirdiği etkinlikte şehit ve gazi yakınlarımızı ağırladı. Çok sayıda katılımın olduğu iftar organizasyonunda şehit ve gazi yakınlarımızla iftar öncesinde birebir ilgilenen Başakşehir İlçe Emniyet Müdürü Levent Binici, onlarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Levent Binici; “Sizler bize şehitlerimizin emanetlerisiniz” Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başakşehir İlçe Emniyet Müdürü Levent Binici, Şehit […]
Genel - 30 Mayıs 2018 18:10 A A

Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü gerçekleştirdiği etkinlikte şehit ve gazi yakınlarımızı ağırladı.

Çok sayıda katılımın olduğu iftar organizasyonunda şehit ve gazi yakınlarımızla iftar öncesinde birebir ilgilenen Başakşehir İlçe Emniyet Müdürü Levent Binici, onlarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Levent Binici; “Sizler bize şehitlerimizin emanetlerisiniz”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başakşehir İlçe Emniyet Müdürü Levent Binici, Şehit ve gazi yakınlarına Başakşehir İlçe Emniyeti olarak her zaman kapılarının açık olduğunu vurgulayarak; “Sizler bu vatanın selameti ve birliği adına canınızdan can verdiniz. Bizim ve bu ülkede yaşayan her bireyin size minnet borçları var. Bugün sizinle aynı sofrayı paylaşma adına çok mutluyum. Hepinize katıldığınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Fotoğraf: Komiser Serap Taşkın – Haber: Bilal Can Karabulutoğlu

 

Genel - 18:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.