10° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Başakşehir Eğitim Bir Sen’den Yedigöller’e ziyaret

Eğitim Bir Sen Başakşehir İlçe Teşkilatı, Bolu’nun Yedigöller Doğal Tabiat Parkı’na yaklaşık 700 kişiyle gezi düzenledi. 4 Büyük otobüsle Eğitim Bir Sen Başakşehir İlçe Teşkilat üyeleri aileleriyle birlikte Yedigöller Tabiat Parkı’nda Sonbahar’ın keyfini çıkarttı. Tuncay İncebacak; “Amacımız Birlikteliğimizi Pekiştirmek” Düzenledikleri gezi ile ilgili Gazetemize açıkalmalarda bulunan Eğitim Bir Sen Başakşehir İlçe Başkanı Tuncay İncebacak, Eğitim […]
YEREL HABER - 28 Aralık 2017 11:14 A A

Eğitim Bir Sen Başakşehir İlçe Teşkilatı, Bolu’nun Yedigöller Doğal Tabiat Parkı’na yaklaşık 700 kişiyle gezi düzenledi.

4 Büyük otobüsle Eğitim Bir Sen Başakşehir İlçe Teşkilat üyeleri aileleriyle birlikte Yedigöller Tabiat Parkı’nda Sonbahar’ın keyfini çıkarttı.

Tuncay İncebacak; “Amacımız Birlikteliğimizi Pekiştirmek”

Düzenledikleri gezi ile ilgili Gazetemize açıkalmalarda bulunan Eğitim Bir Sen Başakşehir İlçe Başkanı Tuncay İncebacak, Eğitim Bir Sen ailesi olarak birlik ve beraberliğe önem verdiklerini söylerek; “Yıl içerisinde Eğitim Bir Sen ailesi olarak aktif bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sürekli bir arada zaman geçirdiğimiz sendika üyelerimiz ve ailelerimiz ile birlikte bu sefer bir gezi organize edelim dedik ve Yedigöller Doğal Tabiat Parkı’na yaklaşık 700 kişiyle katılım sağladık. Burada tam bir aile havası var. Sendika üyelerimiz ile bir arada olduğumuz için son derece mutluyuz” şeklinde konuştu.

YEREL HABER - 11:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.