Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.80

Başakşehir Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası Açıldı

Başakşehir Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası ilçe bazında bir çok önemli ismin katılmasıyla açıldı. İlk Olarak AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca’nın ziyaret ettiği Başakşehir Devlet Hastanesi Ek Hizmet Bölümü açılışına daha sonra Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ve MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu ile Başakşehir İlçe Protokolünden önemli isimler […]
Genel - 6 Nisan 2018 16:49 A A

Başakşehir Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası ilçe bazında bir çok önemli ismin katılmasıyla açıldı.

İlk Olarak AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca’nın ziyaret ettiği Başakşehir Devlet Hastanesi Ek Hizmet Bölümü açılışına daha sonra Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ve MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu ile Başakşehir İlçe Protokolünden önemli isimler katıldı.

Milletvekili Harun Karaca Gazetesancak’a başarılar diledi.

Başakşehir Devlet Hastanesi Ek Hizmet Bölümü açılışı için kurdela kesiminden önce hastane hakkında Başakşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İdris Kurtuluş’tan bilgi alan AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca, Gazete Sancak Genel Yayın Yönetmeni Bilal Can Karabulutoğlu ile kısa bir sohbet gerçekleştirip gazete hakkında kendisine başarılar diledi.

Daha sonra yoğun programı sebebiyle hastaneden ayrılan AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca aynı zamanda bir süre hastalar ile sohbet edip geçmiş olsun dileklerini kendilerine iletti.

Başakşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İdris Kurtuluş’un ev sahibi sıfatıyla konuklarını ağırladığı açılış kurdelasının kesiminden sonra daha hastane bölümleri açılışa katılan ziyaretçilere gezdirildi.

 

Genel - 16:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.