29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

Başakşehir Anneleri ve Saraylı’dan Bitlis’te ki okula yardım

Başakşehir’de tamamı gönüllü annelerden oluşan ve yaptığı etkin çalışmalarla kendi adından bahsettiren Başakşehir Anneleri, Türkiye’nin en büyük döner Restorantı olan Saraylı ile işbirliği yaparak okul projesine yardım sağladı. Merve Özçelik “İlk kıvılcım gençlerden çıktı” Konu ile ilgili Gazetemize açıklamalarda bulunan Başakşehir Anneleri temsilsici Merve Özçelik, “Bundan yakın bir zaman önce Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinden Başakşehir […]
YEREL HABER - 10 Ocak 2018 10:49 A A

Başakşehir’de tamamı gönüllü annelerden oluşan ve yaptığı etkin çalışmalarla kendi adından bahsettiren Başakşehir Anneleri, Türkiye’nin en büyük döner Restorantı olan Saraylı ile işbirliği yaparak okul projesine yardım sağladı.

Merve Özçelik “İlk kıvılcım gençlerden çıktı”

Konu ile ilgili Gazetemize açıklamalarda bulunan Başakşehir Anneleri temsilsici Merve Özçelik, “Bundan yakın bir zaman önce Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinden Başakşehir anneleri olarak bize mesaj geldi. Mesajda bir grup öğrencinin Bitlis’in Ahlat ilçesinde bulunan bir anaokulunun sıfırdan inşa edilmesi gerektiğini ve bunun içinde bir grup öğrencinin kendi çabalarıyla bizden yardım istediklerini öğrendik. Daha öncesinde Çakırca ilköğretim okulu öğrencileri için kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamıştık. Bu ikinci ve daha kapsamlı bir okul yardım çalışması aynı zamanda Yıldız Teknik Üniversitesi öğrenci arkadaşlarımızdan da teşekkür aldık. Bu kapsamda sağ olsun Saraylı Restoran yetkileri ile olan ikili diyaloglarımız kapsamında bir toplantı gerçekleştirdik ve Başakşehir Anneleri olarak Saraylı Restorant’ta yapacağımız etkinliğimizde ki gelirin tamamını bu okul projesine ayırdık. Bu güzel yardımda emeği geçen ve bu güzel işin ortaya çıkmasında vesile olan Saraylı Restoran Yönetimi ve Başakşehir anneleri grubumuza, basın tanıtım ayağı kapsamında Gazete Sancak’a ve kahvaltımızda bulunan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah Başakşehir anneleri olarak sosyal sorumluluk çalışmalarımıza devam edeğiz” şeklinde konuştu.

Saraylı Restorant “sosyal sorumluluk projelerinin destekçisiyiz”

Başakşehir Anneleri Grubu kurucusu Merve Özçelik’in ardından okul projesi hakkında kısa ve ortak bir açıklamada bulunan Saraylı Restoran Yönetimi, Başakşehir annelerine verdikleri desteğin çok güzel bir sosyal sorumluluk projesine dönüşmesinden dolayı son derece memnun olduğunu belirterek; “Saraylı Restoran ailesi olarak zaman zaman sosyal sorumluluk projeleri arasında yer alıp insanlara bir nebze de olsa katkı sağlamaktan dolayı mutluyuz. İnşallah ilerleyen zamanlar da çeşitli kampanya ve çalışmalarımız ile bu alışkanlığımızı sürdürmeyi hedefliyoruz. Başakşehir annelerini ve Yıldız teknik üniversitesi öğrencilerini yaptıkları bu güzel çalışmalardan dolayı kutluyorum” dedi.

 

YEREL HABER - 10:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.