11° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Başakşehir Anneleri Konya Mevlana’da Bayramlaştı

Tamamı gönüllü annelerden oluşan ve Başakşehir’in etkili sivil toplum kuruluşları arasında gösterilen Başakşehir anneleri Konya Mevlana İkitelli Şubesi’nde bir araya geldi. Merve Özçelik; “Gün geçtikçe büyüyoruz” Okulların açılması ile birlikte yeni dönem için şimdiden plan ve programlarda bulunan Başakşehir Anneleri grubunun kurucusu Merve Özçelik konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;  “Bildiğiniz üzere Başakşehir […]
Genel - 28 Aralık 2017 11:20 A A

Tamamı gönüllü annelerden oluşan ve Başakşehir’in etkili sivil toplum kuruluşları arasında gösterilen Başakşehir anneleri Konya Mevlana İkitelli Şubesi’nde bir araya geldi.

Merve Özçelik; “Gün geçtikçe büyüyoruz”

Okulların açılması ile birlikte yeni dönem için şimdiden plan ve programlarda bulunan Başakşehir Anneleri grubunun kurucusu Merve Özçelik konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;  “Bildiğiniz üzere Başakşehir anneleri sadece Başakşehir ilçe sınırları içerisinde değil komşu ilçelerden de gönüllü anne ve blog yazarları ile gün geçtikçe sayı olarak artan bir sivil toplum kuruluşudur. Bugün ise hem Başakşehir’de kısa bir süre önce açılan ve kaliteli lezzetleri ile kendine has Konya mutfağını müşterilerine sunan Konya Mevlana İkitelli Şubesinde ki kahvaltı etkinliğimiz kapsamında üyelerimiz ile bir araya gelip yeni dönem için bir yol haritası üzerine istişare ettik. Ayrıca grubumuzun üyesi Yazar Sn. Gülten Balcı’nın da “Oyun ve eğlenceli etkinlikler ile din öğretimi” adlı kitabının tanıtımını gerçekleştirdik ve bu vesileye de bayramlaşma imkânı bulduk” şeklinde konuştu.

Konya Mevlana’dan memnun kaldık

Konuşmasının sonunda ise Konya Mevlana İkitelli şubesinin ikramlarından son derece memnun kaldıklarını da sözlerine ekleyen Merve Özçelik Konya Mevlana Genel Müdürü Battal Cini ve güler yüzlü personel ile özel Konya lezzetlerini tavsiye etti.

Genel - 11:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.