10° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.37

Bahçeşehir’de Gölet seferberliği sonuç verdi

Bahçeşehirliler Derneği (BADER) Gölet isimli dişi alman kurdu köpeğin kaybolması sonucu köpeğin bulunması adına seferberlik ilan etmişti. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada; “Kayıp İlanı! Derneğimizin kısa bir süre önce bir motorun arkasına iple bağlanarak çekilirken bulduğu ve sahiplendiği, adını GÖLET koyduğu Dişi Alman Kurdu (hamile) köpeğimize dün akşamdan buyana ulaşamıyoruz. Dernek binamızın bahçesinde baktığımız köpeğimiz […]
YEREL HABER - 28 Aralık 2017 19:07 A A

Bahçeşehirliler Derneği (BADER) Gölet isimli dişi alman kurdu köpeğin kaybolması sonucu köpeğin bulunması adına seferberlik ilan etmişti.

Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada;

“Kayıp İlanı! Derneğimizin kısa bir süre önce bir motorun arkasına iple bağlanarak çekilirken bulduğu ve sahiplendiği, adını GÖLET koyduğu Dişi Alman Kurdu (hamile) köpeğimize dün akşamdan buyana ulaşamıyoruz. Dernek binamızın bahçesinde baktığımız köpeğimiz çok uysal ve çağıran herkesin peşinden giden bir köpek. Boynunda kırmızı bir tasma vardı. Görenler 05323744254 numaralı telefondan bilgi verirlerse çok seviniriz.” İfadelerini kullanan BADER temsilcileri sosyal medya üzerinden etkin bir şekilde organize olmasının meyvesini aldı.

Yaklaşık 1 Saat içerisinde aramaların olumlu sonuç vermesinin ardından Akasya sitesinde bulunan GÖLET derneğe iade edilirken sevinci görülmeye değerdi.

 

YEREL HABER - 19:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.