19° Açık
  • EURO 6.84
  • DOLAR 6.08

“Bahçelievler’e Derman Olacağız”

CHP Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Ecz. Mehmet Ali Özkan 31 Mart’ta Başkan olabilmek için şimdiden kolları sıvadı. İlk olarak Bahçelievler’de bulunan Atatürk anıtına çelenk koyan Mehmet Ali Özkan’a çok sayıda parti üyesi eşlik etti. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul ilçe belediye başkan adayları belli oldu. Bahçelievler Belediye Başkan Adayı olarak ise Ecz. Mehmet Ali Özkan, […]
Genel - 28 Ocak 2019 15:26 A A

CHP Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Ecz. Mehmet Ali Özkan 31 Mart’ta Başkan olabilmek için şimdiden kolları sıvadı.

İlk olarak Bahçelievler’de bulunan Atatürk anıtına çelenk koyan Mehmet Ali Özkan’a çok sayıda parti üyesi eşlik etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul ilçe belediye başkan adayları belli oldu. Bahçelievler Belediye Başkan Adayı olarak ise Ecz. Mehmet Ali Özkan, gösterildi. Bahçelievler ilçe sakinlerinin yakından tanıdığı bir isim olan Özkan, aday adaylığı sürecinde belediye başkan adayı gibi çalışmalarını yürüterek dikkatleri üzerine çekti. Oldukça iddialı olan Özkan, 31 Mart akşamını şimdiden iple çekiyor. Bahçelievler belediye başkanlık koltuğuna oturmayı arzulayan Özkan, seçmenin karşısına önemli projeleri ile çıkacak.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Millet İttifakı Bahçelievler adayı Ecz. Mehmet ali Özkan “25 Senedir Yenibosnaya Derman Oluyoruz, Sıra Bahçelievler’de” dedi.

Genel - 15:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.