19° Açık
  • EURO 6.84
  • DOLAR 6.08

Bahçelievler’de Gönüllerde ki isim aday gösterildi

  AK Parti Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Dr. Hakan Bahadır, aday gösterilmesinin hemen ardından sabah namazı ve dernek ziyaretleri ile seçim çalışmalarına start verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyiıp Erdoğan’ın da katıldığı Sinan Erdem Spor Salonunda gerçekleşen Aday tanıtım toplantısında AK Parti Bahçelievler Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Dr. Hakan Bahadır, program sonrası Bahçelievler ilçe teşkilatına gelerek […]
Genel - 2 Ocak 2019 12:30 A A

 

AK Parti Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Dr. Hakan Bahadır, aday gösterilmesinin hemen ardından sabah namazı ve dernek ziyaretleri ile seçim çalışmalarına start verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyiıp Erdoğan’ın da katıldığı Sinan Erdem Spor Salonunda gerçekleşen Aday tanıtım toplantısında AK Parti Bahçelievler Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Dr. Hakan Bahadır, program sonrası Bahçelievler ilçe teşkilatına gelerek parti üyelerine seslendi.

Dr. Hakan Bahadır; “Kapımız Herkese Açık”

Konuşmasında AK Parti’nin Bahçelievler’de kurulduğu günden bu yana bir ferdi olduğunu vurgulayan Hakan Bahadır, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yaşandığı gecede ilçe binası önünde toplanarak, FETÖ’cülere karşı duruşlarını bir kez daha hatırlatarak; “Bana bu görev Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından tebliğ edildi. Kendisine çok teşekkür ederim. Rabbime hamdı senalar olsun. Aday olduğum için çok mutluyum. Bu süreçte benimle beraber yol yürüyen, ıslanan, terleyen ve yorulan arkadaşlarımdan Allah razı olsun. Biz biriz, bir olmakta zorundayız. 7/24 çalışmalıyız. 15 Temmuz ruhuyla hareket etmeliyiz. Hepimiz belediye başkanı adayı, hepimiz belediye meclis üyesi gibi mücadele vermeliyiz. Ülkemizin geleceği için, İstanbul ve Bahçelievler’i yine kazanmalıyız. Partimizin güçlenmesi, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mazlumların sesi olması için belediye seçimleri çok önem arz etmektedir. Gönüllere ve kalplere girmemiz gerekmektedir. İnsanlara, insan gibi değer vermeliyiz. Sıkılmadık el, çalmadık kapı bırakmamalıyız. Bahçelievler de bir rekor kırarak bu seçimi kazanmalıyız. 15 Temmuz hain darbe girişiminin yaşandığı zamanda burada MHP’li CHP’li, Büyük Birlik Partili ve birçok partiden arkadaşlarımızla bir arada olduk. Bazı partilerin Genel başkanları yanlış yapıyor olabilir. Fakat bizim kapımız herkese açık. Herkesin ayağına giderek oylarına talip olduğumuzu ifade edeceğiz’’ dedi.

Dr. Hakan Bahadır; “İnsanlar Bizden Hizmet Bekliyor”

Konuşması sık sık AK Partililer tarafından tezahüratlarla kesilen ve kendisine yoğun ilgi gösterilen AK Parti Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Dr. Hakan Bahadır konuşmasına şu ifadeleri ekledi; “İnanın insanlar bizden fazla bir şey istemiyorlar. Sadece adam yerine konulmak istiyorlar. Bizde onlara en iyi şekilde yaklaşacağız. Bu konuda bana söz veriyor musunuz arkadaşlar? Koşuşturmamız Pazar günün ilçemizin önemli camilerinden biri olan Şirinevler Ulu Camii’nde kılacağımız sabah namazı programımız ile bismillah diyeceğiz.”

Hakan Bahadır Kimdir?

1963 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1986 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olan Hakan Bahadır, radyoloji alanında ihtisas yapmıştır.

AK Parti’nin kurulduğu 2001 yılında bu yana AK Parti üyesi olan Bahadır, 2003’te AK Parti Bahçelievler İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, 2009’ da AK Parti İstanbul İl Başkanlığı İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevini icra etmiştir. 2011 yılında AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı olarak görevlendirilen Bahadır, 7 Haziran 2015’teki 25. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı olmuştur. 1 Kasım 2015 ve 16 Nisan 2017 seçimlerinde Almanya Bavyera Eyaleti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı yapmıştır. Bahadır, 2018 yılında gerçekleşen AK Parti İstanbul İl Kongresi’nde İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiş ve ardından İl Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Bahadır, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Genel - 12:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.