Açık
  • EURO 6.52
  • DOLAR 5.77

“Bağcılar Belediyesi Wushu Kung-fu takımı 5 madalya kazandı”

İstanbul Wushu Kung-fu İl Şampiyonası’nda Bağcılar Belediyesi sporcuları 2 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak büyük başarıya imza attı. Bağcılar Olimpik Spor Salonu’nda 22-24 Aralık 2017 tarihleri arasında İstanbul Wushu Kung-fu İl Şampiyonası düzenlendi. Turnuvaya katılan Bağcılar Belediyesi Wushu Kung-fu takımı zorlu rakipleri karşısında ter döktü. “Erkeklerde ve kadınlarda birinciler Bağcılar’dan” Büyük ilgi […]
SPOR - 30 Aralık 2017 13:04 A A

İstanbul Wushu Kung-fu İl Şampiyonası’nda Bağcılar Belediyesi sporcuları 2 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak büyük başarıya imza attı.

Bağcılar Olimpik Spor Salonu’nda 22-24 Aralık 2017 tarihleri arasında İstanbul Wushu Kung-fu İl Şampiyonası düzenlendi. Turnuvaya katılan Bağcılar Belediyesi Wushu Kung-fu takımı zorlu rakipleri karşısında ter döktü.

“Erkeklerde ve kadınlarda birinciler Bağcılar’dan”

Büyük ilgi gören ve çekişmeli müsabakalara sahne olan organizasyonda Bağcılarlı sporcular büyük bir başarıya imza attı. Büyükler grubunda 52 kiloda Esranur Bayram kadınlarda birinci, 52 kiloda Kadir Kıran erkeklerde birinci oldu. Gençler grubunda ise 56 kiloda Servet Kamacı ikinci, 48 kiloda Şevket Gül üçüncü ve 65 kiloda Mücahit Ay üçüncü oldu.

Şampiyonları tebrik eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Kung-fu takımımızı tebrik ediyorum. Kendilerine sunduğumuz imkanları en iyi şekilde değerlendirip zafere ulaşıyorlar. Onlarla gurur duyuyoruz” dedi.

SPOR - 13:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.