19° Açık
  • EURO 6.84
  • DOLAR 6.08

AK Parti Başakşehir’de 2. Başvuruda geldi

AK Parti Başakşehir ilçe Başkanlığı’na Başakşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulunan isim M. Salih Demirbaş oldu. Başakşehir ilçe protokolünün ve AK Parti camiasının da yakından tanıdığı sevilen isim Mehmet Salih Demirbaş aynı zamanda Çevre Mühendisi olmasıyla biliniyor. Kızılay Yönetim Kurulu ve İBB Boğaziçi Konut A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinin yanı sıra Ahmet Yesevi Cami […]
Genel - 16 Kasım 2018 14:37 A A

AK Parti Başakşehir ilçe Başkanlığı’na Başakşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulunan isim M. Salih Demirbaş oldu.

Başakşehir ilçe protokolünün ve AK Parti camiasının da yakından tanıdığı sevilen isim Mehmet Salih Demirbaş aynı zamanda Çevre Mühendisi olmasıyla biliniyor. Kızılay Yönetim Kurulu ve İBB Boğaziçi Konut A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinin yanı sıra Ahmet Yesevi Cami Kurucu Dernek Başkanlığı ve 2. Etap site Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini de başarıyla yürüten Demirbaş, kendisine görev verildiği takdirde Mart 2019 yerel seçimlerinde AK Parti’nin Başakşehir Belediye Başkan Adayı olarak seçimlerde çalışacak.

Genel - 14:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.