19° Açık
  • EURO 6.84
  • DOLAR 6.08

AK Parti Başakşehir Heyetinden MHP’ye Ziyaret

AK Parti Başakşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Kartoğlu, İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas MHP Başakşehir İlçe Teşkilatına Cumhur İttifakı kapsamında bir ziyaret gerçekleştirdi. MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu tarafından kapıda karşılanan AK Parti heyeti daha sonra ilçede Fatih Keleşoğlu ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonrası MHP Başakşehir İlçe Teşkilat Üyelerine seslenen Fatih Keleşoğlu şu ifadeleri […]
Genel - 12 Şubat 2019 13:41 A A

AK Parti Başakşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Kartoğlu, İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas MHP Başakşehir İlçe Teşkilatına Cumhur İttifakı kapsamında bir ziyaret gerçekleştirdi.

MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu tarafından kapıda karşılanan AK Parti heyeti daha sonra ilçede Fatih Keleşoğlu ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonrası MHP Başakşehir İlçe Teşkilat Üyelerine seslenen Fatih Keleşoğlu şu ifadeleri kullandı; Başakşehirimizin Cumhur İttifakı Adayı Belediye Başkanımız Sn. Yasin Kartoğlu bizi ziyarete geldiler. Kendilerine teşekkür ediyor, sözü uzatmadan kendilerine bırakıyorum.”

Yasin Kartoğlu, “Cumhur İttifakı İle En İyi Sonucu Almak İstiyoruz”

Fatih Keleşoğlu’ndan sözü alan Cumhur İttifakı Başakşehir Adayı Yasin Kartoğlu; Daha öncede MHP Başakşehir İlçe teşkilatına ziyarette bulunduk. Belediyemizin yaptığı çalışmalar hakkında sizleri bilgilendirmiştim. Yani adaylığım açıklanmadan öncede biz burayı ve sizleri yabancı görmeyerek evimiz gibi gelerek sizlerle bir arada olduk. Bugüne kadar bize verdiğiniz desteklerinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Rabbim sevgimizi ve muhabbetimizi daim kılsın. Bizden önce büyüklerimiz Cumhur İttifakı ile birlikte sahada tek aday gösterme kararı aldı. Sıkıntı yok. Biz sizlerle abi kardeşiz. Muhabbetimiz, samimiyetimiz her daim olacak inşallah. Saha faaliyetlerimiz ile ilgilide ilçe başkanlarımız ile istişare ettik. İnşallah hem AK Partili, hemde MHP’li dostlarımızın saha faaliyetlerimiz hakkında tam olarak bilgilenmesini sağlarsak, vatandaşlarımızın sorularına tam anlamıyla cevap verebiliriz. Tahmin ediyorum bir hafta sonra saha çalışmaları için start verilecek. Ondan sonra yoğun bir şekilde sahada olacağız. Hedefimiz Başakşehir’de cumhur ittifakının alacağı en güzel sonucu alarak Genel Başkanlarımızın önüne iyi bir karne götürmektir. Ben bugün ile alakalı bizleri samimi bir hava ile karşıladığınız için teşekkür ediyoruz. Burası bizim 2. Adresimizdir. Arkadaşlarımızın, dostlarımızın yeridir. Hem başkanıma hem de sizlere çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yasin Kartoğlu’nun ardından söz alan AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sabahaddin Kayas’da Cumhur ittifakının hayırlara vesile olmasını ve bu ittifaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Genel - 13:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.