Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.80

AK Gençlik Başakşehir, Güzel İşler Yapıyor

24 Haziran seçimleri öncesi bir çok ilçede parti çalışmaları devam ederken AK Parti Başakşehir İlçe Gençlik Kolları son sürat çalışmalarına devam ediyor. AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Ay liderliğinde Başakşehir’de gezmedik yer bırakmayan AK gençlik, maddi açıdan olmasa bile manevi açıdan çok güzel işlere imza atarak 24 haziranda seçim öncesi vatandaşların gönüllerini […]
Genel - 12 Haziran 2018 13:32 A A

24 Haziran seçimleri öncesi bir çok ilçede parti çalışmaları devam ederken AK Parti Başakşehir İlçe Gençlik Kolları son sürat çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Ay liderliğinde Başakşehir’de gezmedik yer bırakmayan AK gençlik, maddi açıdan olmasa bile manevi açıdan çok güzel işlere imza atarak 24 haziranda seçim öncesi vatandaşların gönüllerini kazanıyorlar. İşte çalışmalardan bazıları;

İftara Beş Kala İkramları Çok Beğeniliyor

İlklerin ve enlerin şehri olan Başakşehir, bu yıl buram buram Ramazan kokuyor. Nerde o eski Ramazanlar dediğimiz şu günlerde gençler, Ak Parti Başakşehir Gençlik Kolları Teşkilatı olarak trafikte orucunu açamayan vatandaşlarımıza “İftara 5 Kala” adlı projesiyle bir takım ikramlarda bulundular. Mahmutbey Gişelerinde yerlerini alan gençler, iftariyelik dağıtımlarıyla yüzleri güldürmeyi başardı. İçerisinde Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Ay’ın da bulunduğu 25 kişilik ekip Günlük 1000 adet iftariyeliği Ramazan boyunca iftar saatine yolda kalanlara ikramlardan vermeyi sürdürecek.

Bir Gül ve Bir Gülümseme İle Yanınızdalar

Başakşehir Gençlik Kolları Teşkilatı yorulmak nedir bilmeden her akşam vatandaşlarla bir araya geliyor. AK Gençlik, İftar sonrası Cafelerde vakit geçiren gençlerimize gül ve karanfil dağıtarak hasbihal edip gönüllerde yer ediyorlar. Her gün 1000 çiçek ile yola çıkan AK Gençlik, girilmedik cafe bırakmıyor. Sizler kahvenizi yudumlarken aniden masanıza bir gül bırakılabilir. Yapılan her şey bir gülün verdiği gülümsemeye değer mantığıyla ve en önemlisi güler yüzle vatandaşlara hitap ediyorlar.

Gençlere Abilik Yapıyorlar

Başakşehir Belediyesinin desteğiyle İlçede bulunan ilk defa oy kullanacak Lise son sınıf öğrencileriyle 10 okulda toplam 2410 genç bireyler ile birlikte iftar sofralarında buluşan AK Parti Başakşehir gençliği Gençlerimizle bir araya gelip Ramazan’ın birlik ve beraberlik duygusunu bir arada yaşayarak gençlerimize yardımcı oluyorlar. Ayrıca AK Parti İlçe Başkanlığı, günümüzde unutulmaya yüz tutan geleneğimiz Ramazan Şerbeti ve lokum dağıtımını teravih namazı sonrası vatandaşlarımıza dağıtmaya devam ediyor. Başakşehir’de her gün 10 Camii’de dağıtımı yapılan şerbetler vatandaşlarımıza geçmiş Ramazan günlerini hatırlatıyor.

  

Genel - 13:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.