29° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.59
  • DOLAR 5.80

13 Numaralı Masaya Özel Misafir

Başakşehir’in tanınan markası Saraylı Restorant’ın 13 numaralı masasının bu akşam özel misafiri var. İstanbul Bahçelievler’de İstanbul Çadır Branda’nın sahibi Zeki Yalçın, bu sabah saatleri itibariyle Gazete Sancak Genel Yayın Yönetmenimiz Bilal Can Karabulutoğlu ile bir araya gelerek hasbihal etti. Sohbet havasında geçen muhabbet esnasında Saraylı Restorant’ta bulunan 13 numaralı masanın müdavimi olduğunu belirten Zeki Yalçın […]
Genel - 21 Mayıs 2018 14:47 A A

Başakşehir’in tanınan markası Saraylı Restorant’ın 13 numaralı masasının bu akşam özel misafiri var.

İstanbul Bahçelievler’de İstanbul Çadır Branda’nın sahibi Zeki Yalçın, bu sabah saatleri itibariyle Gazete Sancak Genel Yayın Yönetmenimiz Bilal Can Karabulutoğlu ile bir araya gelerek hasbihal etti. Sohbet havasında geçen muhabbet esnasında Saraylı Restorant’ta bulunan 13 numaralı masanın müdavimi olduğunu belirten Zeki Yalçın Genel Yayın Yönetmenimiz Bilal Can Karabulutoğlu’nun ısrarı üzerine bu görüşlerini videoya aktararak şimdiye kadar misafir olarak ağırlandığı süre içerisinde Saraylı Yönetiminden, garsonlara ve yemek seçimleri ile lezzetleri için kuruma teşekkür etti.

Saraylı Restoran yönetiminin çok beğendiği video sonrasında İstanbul Çadır Branda sahibi Zeki Yalçın adına 13 numaralı masada kendisinin bu akşam Saraylı Restorant’ın misafiri olarak ağırlanmak istediği kendisine iletildi.

Yapılan jest ve ince düşündükleri için bir hayli mutlu olan ve Saraylı Yönetimine teşekkürlerini ileten Zeki Yalçın videoda bahsettiği sözlerin ne kadar haklı olduğunu kanıtladı.

Genel - 14:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.